A Private War izle | A Private War Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

A Private War izle | A Private War Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

A Private War Filmi Yönetmeni : Matthew Heineman

A Private War Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Rosamund Pike, Jamie Dornan, Taron Egerton

A Private War Filmi Fragmanı Full HD izle

A Private War Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, A Private War Filmi Oyuncuları, A Private War Filmi Yönetmeni, A Private War Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. A Private War izle Bu yıl içinde vizyona girmesi beklenen birçok film bulunmakta ve sinemaseverlerin vizyona girmesini heyecanla beklediği filmlerden birisi olan A Private War Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyen sinema takipçilerini yakından ilgilendiren fragman kısa süre önce yayınlanmaya başladı.


Yayınlanan fragmanı izlediğimiz zaman film ile ilgili oldukça önemli bilgilere ulaşabiliyoruz. A Private War fragmanı izleyerek filmin konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. A Private War Full hd tek parça 1080p izlemeden önce sitemizden filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncuları, film ile ilgili çıkan haberleri ve fragmanı takip edebilirsiniz.

A Private War Filmi Fragmanı Tek Parça izle

A Private War Filmi Konusu : Gazeteciliğin saldırı altında olduğu bir dünyada, Marie Colvin (Rosamund Pike) zamanımızın en tanınmış savaş muhabirlerinden biridir. Tamamen korkusuz ve asi bir insan olan Colvin, dünyanın dört bir yanındaki cephelere gidiyor ve sessizliğin sesi olmaya çalışıyor ve sürekli cesaret sınırlarını zorluyor. Sri Lanka'da bir el bombasıyla yaralandığından beri karakteristik bir göz bandı giyen muhabir, Londra'nın seçkin bölümlerinin yanı sıra diktatörlerle yüzleşirken hala rahat. Sevgi dolu ilişkilerini feda eden Colvin'in tanık olduğu travma onu etkilemeye başladığında, özel hayatı zamanla çözülmeye başladı. Savaşın gerçek maliyetini gösterme hedefi onu şimdiye kadarki en tehlikeli görevine götürür. Colvin'in yolu ünlü savaş fotoğrafçısı Paul Conroy (Jamie Dornan) ile birlikte Suriye'nin Humus şehrinin kuşatmasına düşüyor.

A Private War izle, A Private War Filmi izle, A Private War full izle, A Private War tek parça izle, A Private War hd izle, A Private War Filmi Fragmanı, A Private War Filmi Konusu

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme