İhtiyar Adam ve Silah izle | İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

İhtiyar Adam ve Silah


Orijinal İsmi: The Old Man & The Gun
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019
Süre: 93dk
Tür: Dram , Komedi , Suç
Yönetmen: David Lowery
Senarist: David Lowery, David Grann
Yapımı: 2018 - ABD

İhtiyar Adam ve Silah Filmi Full HD Fragmanı izle :


İhtiyar Adam ve Silah Filmi Konusu :

İlerleyen yaşına rağmen her daim yaşamayı seven ve yaşıtlarına nazaran çok daha deli dolu bir yaşam sürdürmekte olan Forrest Tucker bu yaşam biçimi ile çevresindekilerin de ilgi odağı olmaktadır. Çevresindeki insanlar onun bu yaşam tarzına her ne kadar tepki gösterseler de bir yandan da onun bu kendine güvenen tavırlarından etkilenmektedirler. Bu yaşlı adam hayatı boyunca suç işlemiş ve cezaevine sıklıkla yolu düşmüştür. Forrest Tucker bu cezaevlerinden her defasında kaçmayı başarmıştır. Ömrünün bu ilerleyen yaşlarında yine işlediği suç nedeniyle hapishanede zaman doldurmaktadır. San Quentin Hapishanesinde cezasını çekmekte olan Forrest ne yapar eder bu hapishaneden de kaçmayı başarır. Şimdi peşinde polisler vardır.

Forrest Tucker sadece kaçmakla kalmaz aynı zamanda bir de banka soygunu gerçekleştirir. Polisler bu yaşta bir ihtiyarın hem hapishaneden kaçabilmesi hem de banka soygunu gerçekleştirmesine şaşırmaktadır. Ancak yapmaları gereken bir görev vardır o da Forrest Tucker’ın peşine düşmek. Bu arada bu yaşlı adamı sadece polisler takip etmemektedir. Yıllardır onu seven Jewel’da Forrest’ın peşine düşmüştür.

İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi ne zaman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Oyuncular, İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Full izle, İhtiyar Adam ve Silah HD izle, İhtiyar Adam ve Silah tek Parça izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi izle

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme